10.8 C
Скопје
19:48 - 20 април, 2024

Ознака : кај виктор

Дестинации и ДегустацииЛајфстајлСлајдер

Од фарма на маса, а наместо сувенир за паметење, земете си и за дома!

Јасмина Кантарџиева Димков
На површина од 1.500 квадратни метри на кои се простира дворот на етно ресторанот „Кај Виктор“ во Босилово, уживајте во домашните специјалитети подготвени во фурна,...