24.8 C
Скопје
09:19 - 24 јуни, 2024

Ознака : јованова

Наши ФациСлајдерСцена

Јелена Јованова – Тресеше како да нема крај и како да ќе нема утре!

Еспресо
Денес Хрватска беше погодена од низа земјотреси кои нанесоа големи штети во одделни градови и региони. Во најсилниот земјотрес со јачина од 6,2 степени многу...