19.8 C
Скопје
02:39 - 18 јуни, 2024

Ознака : јасновидец

СветСлајдерСцена

Јасновидец од Бирмингем предвидува дека Чарлс Трети ќе издржи само седум години на тронот, и нови проблеми за Меган и Хари

Еспресо
Џон Хјуз, јасновидец од Бирмингем вели дека кралот Чарлс Трети ќе издржи само седум години на тронот пред да му ја предаде круната на принцот...