36.8 C
Скопје
16:37 - 18 јуни, 2024

Ознака : ЈАПОНСКА УТРИНСКА ДИЕТА

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ЈАПОНСКА УТРИНСКА ДИЕТА: Хитоши Ватанбе ќе ви помогне да ослабете на едноставен начин

M.Р.
Режимот на Хитоши Ватанбе се заснова на јадење банани за појадок и контролирање на количината на изедената храна во текот на денот. Се работи за...