Ознака : Иван Којиќ

Балкан Слајдер Сцена

ФОТО: Овојпат сопственик на винарија: Ова е новото момче на Северина?

Васко Спасоски
Во  естрадните круговите во Хрватска наголемо се „шушка“ дека од ова лето Северина Којиќ (48) наводно била во врска со Томислав Воштиниќ, разведен сопственик на...