Ознака : иритирање

Сцена Хороскоп

Со што ги иритирате оние околу вас, според хороскопскиот знак

Igor
Вашите блиски ве сакаат без оглед на сè, но размислете дали можеби не ги нервирате со некои свои постапки. Секој од нас си има свои...