Ознака : интимна зона

Здрави навики

КОЗМЕТИЧАРИТЕ СОВЕТУВААТ: Што треба да знаете за депилација на бикини-зоната?

Igor
Целосно ваш избор е дали и како ќе ги отстранувате влакненцата од интимната зона, но ако се решите за козметичка интервенција, тогаш треба да знаете...