19:04 - 20 април, 2024

Ознака : губење свест

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хајди Клум се онесвестила на снимање: Фановите се поделени со мислењата, коронавирус или бременост?

Еспресо
Хајди Клум ги подели фановите. На манекенката ѝ се слоши за време на снимањето на шоуто „America’s Got Talent“. Еден дел од фановите помислија дека...