7.8 C
Скопје
20:17 - 20 февруари, 2024

Ознака : гризе

Лајфстајл

Кога љубомората ја „гризе“ врската

Igor
Не постои човек кој не ја почувствувал љубомората. Таа може да се појави во секоја врска и во секое време. Никој не е заштитен од...