10.8 C
Скопје
21:25 - 28 февруари, 2024

Ознака : грин деј

СветСлајдерСцена

Пејачот на групата „Green Day“ се откажува од американско државјанство? Ја навредувал власта и Врховниот суд

Еспресо
Пејачот на групата „Green Day“ Били Џо Армстронг изјави дека ќе се откаже од американското државјанство и ќе се пресели во Англија бидејќи е многу...