11.8 C
Скопје
00:45 - 15 април, 2024

Ознака : готографија

ЛајфстајлРетроСлајдер

(ФОТО) Ова е НАЈСТАРАТА ФОТОГРАФИЈА со ТИТО за која малкумина знаат: Овековен историски момент и најстар спомен на тогашниот Маршал на СФРЈ !

М.Р.
И денес, децении по неговата смрт, се шират разни приказни и гласини за Јосип Броз Тито. Местото на неговото раѓање се менува, се зборува за различни...