9.7 C
Скопје
03:13 - 28 февруари, 2024

Ознака : Гордана Димитријевиќ

ЛајфстајлСтил

ФОТО: Целиот свет „шизна“ по чевлите на најпознатата босанска дизајнерка во Париз

И. Т.
Ако патувате во Париз, посетете ја продавницата на Гордана Димитријевиќ и заблагодарете ни се подоцна.   View this post on Instagram   A post shared...