11.3 C
Скопје
21:40 - 29 февруари, 2024

Ознака : фродо

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Фродо од „Господар на прстените“ стана татко!

Еспресо
Елијах Вуд (39), главниот јунак од филмовите „Господар на прстените“, стана татко, тврди магазинот UsWeekly повикувајќи се на избор близок на славниот актер. Со партнерката...