17.8 C
Скопје
21:32 - 15 април, 2024

Ознака : есмералда

ЛајфстајлСцена

КАКО ИЗГЛЕДА ДЕНЕС ЕСМЕРАЛДА? Ја гледавме во серијата, стана зависничка, а потоа исчезна од ТВ (ФОТО)

Igor
Мексиканската сапуница „Есмералда“ беше една од најпопуларните во регионот. Оваа серија го означи и врвот на кариерата на тогаш 29-годишната Летиција Калдерон, која ја глумеше...