24.8 C
Скопје
08:24 - 13 јуни, 2024

Ознака : Ема Лопез

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

Ќерката на Џенифер Лопез повеќе не се декларира како девојче: Пејачката ѝ се обраќа со родово неутрална заменка

М. Р.
Пејачката неодамна настапи со својата ќерка Ема, која ја доби од бракот со Марк Ентони. Џенифер Лопез и се обрати на својата 14-годишна ќерка со...