2.8 C
Скопје
05:10 - 21 април, 2024

Ознака : дорија

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Јавноста воодушевена од фотографиите од Меган Маркл без шминка и со локни

Еспресо
На социјалните мрежи кружат фотографии од Меган Маркл како учествува во видео повик најверојатно од нејзиниот дом во Монтесито, Калифорнија, а на нив изгледа како...