12.8 C
Скопје
19:08 - 28 февруари, 2024

Ознака : арџи

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Јавноста воодушевена од фотографиите од Меган Маркл без шминка и со локни

Еспресо
На социјалните мрежи кружат фотографии од Меган Маркл како учествува во видео повик најверојатно од нејзиниот дом во Монтесито, Калифорнија, а на нив изгледа како...