17.8 C
Скопје
06:14 - 13 јуни, 2024

Ознака : Доминиканска Република

СветСлајдерСцена

Хулио Иглесијас (76) фатен на плажа со две девојки, помлади сигурно 40 години од него! (ФОТО)

Васко Спасоски
Шпанскиот заводник и пејач Хулио Иглесијас за нешто повеќе од месец дена ќе наполни 77 години, но тоа не го спречува да ужива во животот....
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Пејачката Туна ужива во Доминиканска Република, а кога ќе видите како изгледа во бикини ќе ви „светнат“ очите! (ФОТО)

Васко Спасоски
За некого секогаш подобра опција е топло море и високи ув-зраци, наместо планина и снег. Иако сме во период кога повеќето од луѓето преферираат скијање,...