26.8 C
Скопје
09:49 - 13 јуни, 2024

Ознака : докотр оз

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Нова победа на Трамп му донесе Доктор Оз, тв-ѕвездата е кандидат за Сенатот на изборите на 8 ноември

Еспресо
Нова голема победа за Доналд Трамп: Дејвид Мекормик ја призна победата на ТВ-ѕвездата, хирургот Мехмет Оз, кандидат поддржан од тајкунот, во трката за сенаторско место...