24.8 C
Скопје
04:19 - 23 јуни, 2024

Ознака : Дипломатскиот советник

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Александар Ружин, дипломатски советник и нумеролог

Igor
Дипломатскиот советник на Владата за економска, социјална и културна соработка со државите на Бенелукс, Александар Ружин, пред само пет години длабоко бил навлезен во нумерологијата....