38.8 C
Скопје
13:10 - 18 јули, 2024

Ознака : димитар апасиев

ЕспресоСлајдер

Левица повикува народот да стави вето на Договорот со Бугарија

jasmina.kantardzieva
Левица денеска објави дека ќе даде поддршка на најавениот референдум и во Собранието и при самото изјаснување на граѓаните, иако, како што вели, опозициската иницијатива...