11.8 C
Скопје
23:48 - 29 февруари, 2024

Ознака : Дилан Мајер

СветСлајдерСцена

КРИСТЕН СТЈУАРТ ШОКИРА: „Би можела да се венчам овој викенд“ – бракот е поблиску од очекуваното!

Еспресо
За време на интервјуто за „Late Show“ со Стивен Колберт, актерката Кристен Стјуарт откри дека венчавката со сценаристката и режисерка Дилан Мајер би можела да...