20.8 C
Скопје
01:56 - 18 јуни, 2024

Ознака : џура

ЛајфстајлСцена

Добила име според ЈОГУРТ! Еве како Ѓура и сопругата го одбрале името за нивната ќерка

Igor
Бранко Ѓуриќ – Ѓура, е надалеку познат по своите разновидни улоги и оригиналната смисла за хумор, но ретко кој знае дека има ќерка која тргнала...