21.8 C
Скопје
07:39 - 24 јуни, 2024

Ознака : џоле

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Оливера Балашевиќ за последната средба со Џоле: Само што подаде рака…

Еспресо
Верувам дека засекогаш остави прозорец низ кој комуницираме до ден денес, изјави Оливера. Оливера Балашевиќ гостуваше во емисијата „Агапре“ во која прозборе за последната средна...
БалканСлајдерСцена

Две години без Ѓорѓе Балашевиќ: Еве зошто неговите родители не верувале дека ќе стане успешен пејач

Еспресо
Речиси во сите поголеми градови на просторите на поранешна Југославија неговата публика му оддава почит со палење свеќи, оставајќи цвеќиња и плишани играчки. На денешен...