9.8 C
Скопје
01:32 - 15 април, 2024

Ознака : џо кокер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЃОКОВИЌ Е САМО ЕДЕН ВО НИЗАТА СЛАВНИ ЛИЦА НА КОИ АВСТРАЛИЈА ТРЕНИРА СТРОГОСТ: Еве кои ѕвезди експресно биле депортирани од земјата

Еспресо
Новак Ѓоковиќ не е првата, ниту последната славна личност на која Австралија со сета сила и ја тресна вратата во лице. Тоа е земја која...