26.8 C
Скопје
09:31 - 13 јуни, 2024

Ознака : џејмс спирс

СветСлајдерСцена

ТАТКОТО НА БРИТНИ СПИРС БАРА ПРЕКИН НА СТАРАТЕЛСТВОТО: Ѝ посакувам сè најдобро

И. Т.
На сослушување во јуни, Бритни Спирс пред судот рече дека старателството кое започна во 2008 година е навредливо и понижувачки и побара да му се...