22.8 C
Скопје
20:24 - 14 јуни, 2024

Ознака : џеј лено

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џеј Лено се враќа на ТВ со „ново лице“ по страшната несреќа: „Јас сум ново лице на комедијата“

еспресо
Поранешниот водител на „Тонајт шоу“ се здоби со тешки изгореници минатиот ноември, по лицето, рацете и градите, а по терапијата операциите и лекувањето, конечно се...
СветСлајдерСцена

Џеј Лено тврди „добро сум“ откако се здоби со сериозни изгореници во пожар во автомобил

Еспресо
Џеј Лено се опоравува од сериозните изгореници по пожарот во автомобил во Лос Анџелес за време на викендот, објави 72-годишниот комичар и поранешен водител на...