11.8 C
Скопје
23:58 - 29 февруари, 2024

Ознака : дежа ву

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Научниците на чекор до објаснување на мистериозниот феномен дежа ву

Еспресо
Веројатно сте го имале она чудно чувство дека веќе сте доживеале нешто што ви се случува во моментот иако тоа е невозможно. Понекогаш дури може...