8.8 C
Скопје
03:57 - 28 февруари, 2024

Ознака : даска

Uncategorized

Дрвена, пластична или од бамбус: Која кујнска даска е најдобра?

Igor
Пластична, дрвена или од бамбус – секој има омилена, но најважно е да користиме различни даски за свежо месо, за зеленчук и за овошје, бидејќи...