8.8 C
Скопје
03:49 - 28 февруари, 2024

Ознака : данско кралско семејство

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Скандалот со данското кралско семејство не стивнува: Принцот бил вљубен во снаата, се обидел да ја бакне пред сите

Еспресо
Последниве неколку недели, откако данската кралица Маргрета Втора одлучи на нејзините внуци да им ги одземе кралските титули принцови и принцези, постојано се пишува за...