11.8 C
Скопје
23:31 - 29 февруари, 2024

Ознака : дајмонд принцес

Ви ПрепорачувамеЗдравје

Осамнаа првите фотографии од патниците што се под карантин на крузерот „Дајмонд принцес“

Еспресо
Крузерот „Дајмонд принцес“, кој е под карантин во Јапонија веќе десет дена, достигнал број од 175 лица што се заразени со коронавирусот. На останатите 3.700...