17.8 C
Скопје
21:38 - 15 април, 2024

Ознака : Кина

Uncategorized

ТОП 30 ВО КИНА, ТОП 10 ВО КАМБОЏА: Убавата Анѓела Јакимовска амбасадор на македонската убавина низ светот (ФОТО)

Слободен печат
Откако на изборот во Кина пред околу еден месец успеа да обезбеди влез во топ 30 на престижниот – „Miss Model of the World“, манекенката...