10.8 C
Скопје
22:11 - 3 март, 2024

Ознака : д чикс

ЛајфстајлСцена

The Chicks имаат нова песна! (ВИДЕО)

Igor
Триото Сандра, Наталија и Моника, познати како „Д Чикс“ (The Chicks) имаат нова песна, за која го промовираа и видео-записот. Се работи за проектот со...