16.8 C
Скопје
05:53 - 13 јуни, 2024

Ознака : чорап

Секојдневие

За само една минута, без шиење, направете маска за лице од чорап (ВИДЕО)

Слободен печат
Идеално решение кога немате медицинска маска при рака, а сепак морате да се заштитите… Постои трик како да направите заштитна маска за лицето, за само...