36.8 C
Скопје
17:10 - 18 јуни, 2024

Ознака : чебрен

ЕспресоСлајдер

Апасиев бара Ковачевски да одговори под кои услови „човек” фирми добиваат милионски тендери за струја?

Еспресо
Поради високата цена на електричната енергија на слободниот пазар, сите државни и јавни претпријатија, како и школи, општини и други институции се пред финансиски колапс,...