23.8 C
Скопје
12:32 - 10 август, 2022

Ознака : букет цвеќе

Свет Сцена

(ВИДЕО) Принцот Чарлс бил фасциниран од Барбра Стрејсенд: Пејачката добила букет цвеќе од неговата градина

М. Р.
Принцот Чарлс неодамна откри дека во младоста бил фасциниран од Барбра Стрејсенд, а славната пејачка му возрастила на комплиментите, откривајќи некои детали од нивното долгогодишно...