9.8 C
Скопје
02:14 - 15 април, 2024

Ознака : Брит

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Ова е најдобрата песна за изминатата година: Дали ви се допаѓа? (ВИДЕО)

Еспресо
На синоќашното доделување на британските музички награди, титулата за најдобра песна му припадна на младиот уметник Луис Капалди, кој исто така беше прогласен за најдобар...