13.8 C
Скопје
19:52 - 23 април, 2024

Ознака : брет пит

СветСлајдер

„Бред Пит мора да ги предаде документите од винаријата на Анџелина Џоли“: првата одлука на судиите за имотот од 100 милиони евра е во полза на Џоли

Еспресо
Актерката го добила од судот во Лос Анџелес правото да добие документи од винаријата Шато Миравал кои актерот долго време и ги ускратувал. Во прашање...
СветСлајдерСцена

Бред Пит има нов имиџ и зборува за Сандра Булок: „Можам да ѝ се јавам во секоја ситуација, таа секогаш ми вели да“

Еспресо
Бред Пит се враќа на филмското платно. Филмот пристигнува во европските кина на 25 август, а за италијанскиот дневен весник Ла Стампа, актерот откри колку...