13:39 - 19 април, 2024

Ознака : борбата против глобалното затоплување

СветСлајдерСцена

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЛЕОНАРДО ДИ КАПРИО: Сакале да му го променат името, има проблем со ОКН и уште неколку факти за холувудскиот шармер

М.Р.
Еден од најдобрите и најбараните актери на денешницата, Леонардо ди Каприо, денес полни 47 години. Оскаровецот не е препознатлив само по неговата фантастична актерска кариера,...