13.8 C
Скопје
19:47 - 23 април, 2024

Ознака : бодибилдинг

СветСлајдерСцена

Бодибилдерката поради огромните мускули ја нарекуваат женски Хулк

Еспресо
Бразилката Ен Лима зачекорила во светот на бодибилдингот пред 13 години, а денес ја нарекуваат женски Хулк поради нејзините масивни мускули. Лима тренира пет дена...