7.8 C
Скопје
21:01 - 20 февруари, 2024

Ознака : Бијонсе

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Со право го носи прекарот „Queen Bee“ – Бијонсе се впушти во пчеларството и има околу 80.000 пчели

Васко Спасоски
Познатата пејачка Бијонсе, која фановите ја нарекуваат „Queen Bee” или „кралица на пчелите“ откри дека во слободно време навистина се занимава со пчеларство, односно со...