11.8 C
Скопје
23:11 - 29 февруари, 2024

Ознака : бевиња

Здрави навики

Битка за најмладите: Погледнете како докторите ги штитат бебињата од коронавирус (ФОТО)

Еспресо
Коронавирусот можеби е најопасен за највозрасните, меѓутоа вестите кои секојдневно пристигнуваат од цел свет покажуваат дека ниту најмладите не се поштедени. Доказ за тоа е...