11.8 C
Скопје
22:21 - 29 февруари, 2024

Ознака : Бети Пешовска

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) БЕТИ ПЕШОВСКА ПОДГОТВИ БАБКА: Еврејско пециво слично на бриош

Еспресо
– Мириса неверојатно и највкусно!, вели Бети Пешовска, фармацевтка по професија, но домаќинка ипол во кујна. Бети е членка на Фејсбук групата Здрава Храна МК...