39.8 C
Скопје
17:23 - 19 јули, 2024

Ознака : benedikt

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Хорор во домот на славниот глумец: Вооружаниот готвач упаднал и им претел со нож на целото семејство

Еспресо
Актерот Бенедикт Камбербач, најпознат по улогата во серијата „Шерлок“ и филмот „Игра на имитација“, деновиве го доживуваше најлошото сценарио кое можеше да му се случи...