11.8 C
Скопје
23:42 - 29 февруари, 2024

Ознака : банини

Дестинации и Дегустации

Мали и вкусни банини колачиња

Igor
Потребни состојки: – 2 јајца – 200 гр шеќер – 100 гр масло за јадење – 450 гр брашно – 1/2 прашок за печиво –...