12.8 C
Скопје
19:20 - 28 февруари, 2024

Ознака : балканско музичко шоу

БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА САЊА КУЖЕТ КОГА РЕФЛЕКТОРИТЕ ЌЕ СЕ ИСКЛУЧАТ: Водителката на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ зрачи со природна убавина

М.Р.
Атрактивната водителка на најпопуларното балканско музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет се навикнавме да ја гледаме во гламурозни изданија, секогаш совршено стилизирана.   View...