3.8 C
Скопје
03:57 - 21 април, 2024

(ФОТО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА САЊА КУЖЕТ КОГА РЕФЛЕКТОРИТЕ ЌЕ СЕ ИСКЛУЧАТ: Водителката на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ зрачи со природна убавина

Атрактивната водителка на најпопуларното балканско музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет се навикнавме да ја гледаме во гламурозни изданија, секогаш совршено стилизирана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Како јавна личност ретко имаме можност да ја видиме во порелаксирана атмосфера, барем на ТВ екраните. Инстаграм – профилот на водителката е исполнет со фотографии на кои можеме да ја видиме како изгледа кога рафлекторите ќе се исклучат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)


Сања неодамна на социјалните мрежи објави фотографии на кои покажа дека во слободно време  ужива да игра тенис, а притоа дека не и треба многу шминка или елегантен фустан за нејзината убавина да заблеска.

Слични објави

„Ајде веќе!“: Харис ѝ се дерел на Мелина пред сите, не сакал да дава изјави за медиумите

Еспресо

Единаесет милиони прегледи за 11 часа: Тејлор Свифт на најубав начин му оддаде почит на легендарниот филм, овој детаљ ги воодушеви сите

еспресо

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо
Се вчитува....