4.8 C
Скопје
03:53 - 4 март, 2024

Ознака : Арт поинт – Гумно

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатИнтервјуСлајдер

(Фото) На креативното гумно во село Слоештица: Сонот никогаш не е толку убав како да се биде овде

Јасмина Кантарџиева Димков
Утре (1.јули), меѓународниот центар за уметност „Арт поинт – Гумно“ во село Слоештица, Демир Хисар, ги отвора портите за сите љубители на уметност што сакаат...