4.8 C
Скопје
03:53 - 4 март, 2024

Ознака : арм

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСцена

РАДОСТ ЗА УШИТЕ И ДУШАТА: Дип парпл на 28 мај во Скопје, резервирајте си го датумот!

Еспресо
Авалон известува дека eден од најголемите хард-рок состави на сите времиња Дип парпл на 28 мај ќе одржи голем концерт во Скопје, на стадионот на...