3.8 C
Скопје
03:14 - 21 февруари, 2024

Ознака : аренд

ЛајфстајлСцена

Славниот холивудски пар се РАЗВЕДУВА после 10 години брак!

Igor
Кристина Хендрикс и глумецот Џефри Аренд, раскинаа после 10 години брак. „Се заљубивме пред 12 години и станавме партнери…“, пишува во постовите што ги објавија...